• |
ide | kryesore

Atentati ndaj vëllezërve në Tepelenë, gjendet makina që kanë përdorur autorët

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjendet makina që është përdorur në atentatin e djeshëm në Tepelenë, ku u vra një nga vëllezërit Bresho, dhe tjetri mbeti i plagosur rëndë.

Burime bëjnë me dije se makina që është përdorur në krim, është gjetur në afërsi të fshatit Bënç, ku autori ka tentuar që ta hedhë në lumë.


Lexo më tej nga Lapsi.al: 

FOTO/ Kush janë 2 vëllezërit që iu bë atentat në Tepelenë (video nga vendngjarja) 

Fshati Bënç ndodhet shumë pranë qytetit të Tepelenës, ku ndodhi edhe krimi.

Kujtojmë se Arturo Bresho ka ndërruar jetë ndërsa Artan Bresho, ndodhet në Spitalin “Omer Nishani” në Gjirokastër jashtë rrezikut për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu