• |
ide | kryesore

Bradley Cooper, momente flirti me aktoren kubaneze

Paparazzi, Slider

Çifti i cili kanë dhe një vajzë u ndanë pas 4 vite bashkëjetese. U shkruajt se kjo ndarje erdhi pasi u përfol se midis Lady Gagës dhe Bradly Cooper kishte një lidhje, gjë e cila më vonë u mohua nga këngëtarja. Dhe siç duket aktori 45 vjeçar ka filluar të shijojë jetën e tij prej beqari.


Ai është parë së fundmi duke flirtuar me aktoren 31 vjeçare kubaneze  Ana de Armas. “Ata biseduan për një kohë mjaft të gjatë në hollin e hotelit. Nuk ishin aspak të etur për të nxituar, por e morën qetë”, tha një burim për Radar Online.


Bradley dhe Ana janë në fakt kolegë dhe njihen pasi të dy kanë luajtur në filmin “War Dogs” të vitit 2016 Bukuroshja kubane ka qenë e martuar më parë me aktorin spanjoll Marc Clotet në 2011-n, deri kur u divorcuan në 2013-n.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu