• |
ide | kryesore

FOTO/ Ngrica dhe borë, ARRSH tregon gjendjen e akseve të veriut

Lajme, Të fundit

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me gjendjen e akseve në verisiç janë Kukës – Fushë Arrëz dhe Fushë Arrëz – Pukë. Sipas ARRSH qarkullimin vijon normalisht.

Këto dy akse ishin problematike për shkak të borës dhe ngricave të motit të keq në këtë fillim viti, ARRSH thotë se janë pastruar tashmë.

“Fushë Arrëz-Kukës dhe Pukë-Fushë Arrëz. Rruga e pastruar dhe qarkullimi vazhdon normalisht. Udhëtoni të Sigurt”, – shkruan ARRSH në postimin e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu