• |
ide | kryesore

Pas ndarjes nga sheiku, Rihanna fotografohet me ish të dashurin reper (Foto)

Paparazzi, Slider

Ndarja e tyre erdhi e papritur pasi çifti vetëm pak kohë më parë ishin njohur me familjet dhe të gjithë po prisnin që të merrnin hapin tjetër drejt martesës.

Por pa kaluar shumë kohë Rihanna po përflitet për një lidhje të re. Mediat e amerikane shkruajnë se këngëtarja e ka kaluar mbrëmjen në prapaskenë në koncertin “Yams Day Benefit 2020” me ish-të dashurin reperin Asap Rocky. Dyshja janë fotografuar së bashku dhe shihen se po ia kalojnë mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.


Vite më parë, Rihanna dhe Asap Rocky kanë qenë në një lidhje dashurie të cilën e bënë edhe publike me gjestet e dashurisë gjatë një koncerti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu