• |
ide | kryesore

Po shkonin në shkollë, makina përplas 3 fëmijë në Lushnje

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në fashatin Allkaj të Lushnjes.

Një automjet ka goditur 3 fëmijë që po shkonin në shkollë.

Mësohet se për fat, të miturit kanë marrë vetëm dëmtime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia që po heton shkaqet e ngjarjes. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu