• |
ide | kryesore

Lind fëmija i parë i Alfios dhe Fatmës

Paparazzi, Slider

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi. Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani sot u bën prindër për herë të parë.
Lajmin e bëri të ditur vetë  Alfio nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruan: Sot mësova përfundimisht cfarë do të thotë të duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria?? sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu