• |
ide | kryesore

Bie nga lartësia e një pallati në Currila, humb jetën 62-vjeçari

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person ka rënë aksidentalisht nga lartësia e një pallati dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.


Ka humbur jetën TH.R, 62 vjeç, banues në qytetin e Durrësit.


Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:30, në një pallat në ndërtim në zonën e Currilave.

Viktima TH.R, rezulton se ishte roja i atij pallati i cili ishte në ndërtim e sipër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *