• |
ide | kryesore

(VIDEO) Autobusi përmbyset anash rrugës në Berat

Arkiva, Lajme, Të fundit

Nje aksident ndodhi mëngjesin e sotëm në Berat. Një autobus doli nga rruga dhe ra anash në kanal. Siç duket edhe në videon më poshtë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Ende nuk dihet mëse ka viktima apo të plagosur. ©Lapsi.al Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu