• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Arkiva, Lajme, Të fundit

Para pak minutash është raportuar për të shtëna me armë zjarri në Shkodër.

Krismat e armëve janë dëgjuar nëlagjen ‘Parrucë’. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia nuk ka ende një komunikatë për ngjarjen.

Burimet thanë se dyshohet të ketë pasur nje shkembim zjarri mes dy automjetesh, por policia nuk ka dale ende me informacion lidhur me kete ngjarje.

Policia ndodhet në vendin ku janë dëgjuar të shtënat dhe ka vendosur shiritin e skenës së krimit. Hetimet kanë nisur për të zbardhur detajet se çfarë ka ndodhur.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu