• |
ide | kryesore

Tërmeti lëkund Tiranën dhe Durrësin

Lajme, Të fundit

U duk se ishin harruar, por një tërmet ka lëkundur Tiranën dhe Durrësin mbrëmjen e së mërkurës.

Lëkundja me mangitudë 3 e shkallës Rihter e kishte epiqendrën në detin Adriatik me një thellësi vetëm 5 km.

Nuk raportohen dëme, por qytetarëve u janë rikthyer ndjesitë e hidhura të pak muajve më parë. ©LAPSI.al

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu