• |
ide | kryesore

Kjo është supriza e Arminës për ditëlindjen e Shkëlzenit

Paparazzi, Slider

Në 41-vjetorin e Shkëlzen Berishës nuk mund të mungonte një suprizë nga Armina Mevlani por jo diçka që kaloi pritshmëritë. Confetti të shpërndara në tokë shihen në postimin e Arminës sëbashku me një diçiturë shumë të shkurtër- “Djali i ditëlindjes”.
Dyshja janë në një lidhje dashurie prej më shumë se 5 vitesh dhe vetëm në muajin tetor të vitit 2018 u fejuan në një ceremoni familjare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu