• |
ide | kryesore

Kreu i Byrosë Kombëtare të Hetimit, ngelen 4 emra në garë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gara për Kreun e Byrosë Kombëtare të Hettimit BKH, ka hyrë në fazën finale të përzgjedhjes së kandidatëve.

Sot Komisioni i Përzgjedhjes ka përzgjedhur katër nga 8 kandidatë.

Ata janë Aida Veizaj; Artur Beu; Ervin Hodaj; Idajet Faskaj. Të katër kanditatët do ti nënsntrohen fazës përfundimtare të verifikimit.

1 Comment

  1. Çdo gje eshte fiktive ……!!Per secilin prej tyre ka nje cv te se kaluares nga e si vjen,per te pakten 50 vite !Nese i ploteson “kriteret” e besimit te Rilindjes,me siguri eshte vendosur me i devotshmi dhe “i kapuri” nga e kaluara sipas mendesise antishtet te Edvin Rames !Reforma dhe zedhenesit e saj nderkombetare,te korruptuar jane nje shkerrmoqje e saj ne çdo element te besimit publik !!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu