• |
ide | kryesore

La dasmën për të dashurin, por përdhunohet nga shokët e tij

Lajme, Të fundit

Një vajzë 17-vjeçare nga Gjilani i Kosovës ishte larguar me të dashurin ditën kur do të martohej me një person që e kishte fejuar familja. Por ajo që kishte menduar iu kthye në tmerr. Ajo u detyrua të kryejë marrëdhënie seksuale me shokët e të dashurit të saj. 17 vjeçarja braktisi familjen mesnatën e 23 shkurtit.


Menjëherë prindërit e saj kishin lajmëruar Policinë Rajonale të Gjilanit, por më 24 shkurt familja njoftoi se e bija ishte kthyer sërish në shtëpi. Bazuar në dëshminë që ajo ka dhënë në Policinë e Kosovës, e mitura ishte detyruar që të kryejë marrëdhënie seksuale me shokët e të dashurit të saj.


Dhunimi seksual ndaj saj kishte vazhduar edhe gjatë rrugës për në shtëpi. Menjëherë policia ka vendosur në pranga 3 nga 4 të dyshuarit. Të arrestuarit kanë treguar versionin e tyre para instancave por Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarve.


5 Comments

    1. Ka ndodhur edhe ne Shqiperine tende te civilizuar o trap., e ndodh çdo dite. E ky vella i qe ka per dhunuar motren nuk ishte kosovar o kar, po skipetare, o ..ar!!! Dhe me motren eshte me e ndyre o kar!

  1. Nqs është e vertete atehere duhen varur! Boll me! E drejta kanunore është i vetmi sistem vlerash qe ne njohim!
    Por, duke pare rrjedhen fataliste te kesaj ngjarjeje me ngjan me shume si hakmarrjeje e vajzes ndaj nje refuzimi nga ana e te dashurit, mbase nje hap i papritur nga djali!

  2. Duhet pyetur Kenedi per kete. Ne si Beqira na pelqen shume bytha dhe do kishim preferuar te na rrembenin dhe te na perLLunonin si kjo e Gjilanit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.