• |
ide | kryesore

Grenell: Jam krenar që jam homoseksual, të dënohen ata që fyejnë

Arkiva, Lajme, Të fundit

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka ka dhënë një intervistë ekskluziv në emisionin Pressing në T7. Ndër të tjera ai është pyetur edhe për fakrin se shumë njerëz që nuk janë dakord me të, përdorin orientimin e tij seksual për t’i rrëzuar autoritetin.

“Shikoni, kam parë komente ku thuhet se unë po gënjej dhe kam marrë shumë mesazhe nga njerëzit që po përpiqen të përdorin ofendime homofobike ose anti-homoseksuale. Unë nuk besoj se këta njerëz janë shumica në Kosovë ose në rajon. Kjo qartazi duhet të dënohet. Jam shumë krenar që jam homoseksual, kështu si jam lindur dhe unë nuk tërhiqem nga kjo dhe mendoj se çfarëdo ofendimi anti-homoseksual ose homofobik duhet të dënohet gjerësisht” – tha Grenell. ©LAPSI.al


35 Comments

 1. PRAP BYTHQIR JE ,MOR BYTHQIR ,IK BERJA NJE GOJORE HASHIM THAQIT ,EDI RAMES .DHE BATON HAXHIUT DHE MERO GELBAZES

 2. E Bukur kjo edhe bythqir edhe krenar,Me nxjerr dhe mallin e kurvickave te Tiranes qe skane lene cep pallati pa shkruar Lezbike krenare,Ptu.

 3. Ti ke te drejte te jesh bytheqir, njerezit kane te drejte te jene homofobik dhe te gjykojne se pederastia eshte e mete karakteri qe reflektohet edhe ne sjelle politike. Sic eshte p.sh. fakti qe nuk je familjar i mire apo i mohon femijeve atesine sic beri Rama. Te gjithe keto jane sjellje te ligjshme por njerezit kane te dtejte te kene gjykimet e veta, keshtu qe shut the fuck up.

 4. Pse mban ere sorosi kjo pune, ky tipi homo, kryeministrtja serbe homo, duan dhe shqipetaret ti bejne shoqeri xhender

 5. E kam te pamundur ta kuptoj sesi nje burre eshte bythqir dhe thote jam krenar. E marr vesh qe eshte e drejta jote te besh cte duash me bythen tende, por qe te jesh krenar se perdor organin e jashtqitjes si organ seksual kjo me e pakta eshte felliqesi e semundje mendore. Dhe pastaj te thuash se jam krenar per keto e tepron fare. I bie qe ne te tjeret qe jemi normal duhet te na vije turp meqe krenare duhet te jene vetem ata qe jane homoseksuale.

 6. Po ju mor kokrra idiotesh, c’ju rruhet se c’ben me bythen e tij ky ?
  Po mire ju, po dhe koqja e gazetarit ketu qe ben lajme me kto muhebete

 7. Gazetari i Andi te Hysni Kapos zbaton vetem urdherin e shefave qe kan marre paret nga Albini per te bere fushate per Marksist-Leninistin.
  Sa per kujtese Aleksandri i Madh i Mekedonias ishte homoseksual.
  Edhe Frederiku i Madh i Prusise.
  Edhe shoku i gjyshit te Andit, Enver Hoxha .
  Edhe Adolf Hitler mund te ket qene homoseksual
  Edhe shume, e shume njerez te njohur dhe me emer te ketij planeti.
  Deshirat dhe shijet seksuale te sejcilit, sa kohe qe ato nuk shkelin ligjin, jane fare pa interes per publikun.
  Une personalisht jam 100% hetero, qe pelqej vetem femrat e bardha.
  Dikush martohet me gocen e xhajes, sic beri Albert Ajnshtain (Albert Einstein) me gruan e dyte.
  Dikush ka qef femrat 100 kg, dikush do vetem zezake si Roberto de Niro, dikush e le gruan ne Norvegji vetem , dikush ka qef ti bejne gocat shurren ne goj , diush ka qef ta rrafin me kamzhik.
  Qefe qefe kjo dynja.
  Rendesi ka, qe kur dalim nga dhoma e gjumit dhe shkojme ne pune, cfar rrezultatesh kemi.
  Ky qibythsi apo bythqimi eshte i pari i te gjitha sherbimeve sekrete amerikane.
  Pra eshte ne vend te 3 ose te 4 ne hierarkine botrore.
  Ju karrderrat shqiptar qe perveq instiktit te shumfishimit, shqip qirjes, qe e ka cdo specie ne kete planet, cfar referencash keni.
  A e dini se ku je deshtak, ato femrat qe jane pllenuar me ju ca kohe, ikin te me te suksesshmit.
  Keshtuqe ne vend qe ti qani hallin Ambasdorit Grenell, ruajuni se mos ju qin grate dynjaja edhe po rrisni kalamajt e miletit. 😉

  1. Ti qifte Kina te gjitha femrat e fisit. Legen! Plehre! Po na boke edhe si i ditur per te justifikuar pederastine. Te gjithe ata pederastet qe permend ti jane funderinat e njerezimit. Edhe tk qei admiron i tille je.

  2. Po ku e njihni turpin ju o mavi.o pjelle e ardhur jo nga dashuria por nga mirenjohja per djallin. Ik mor morr i kuq se nese jeni akoma duke komanduar kete vend magjik qe nuk iu perket eshte marreveshja alia-C.I.A.

  3. @Hetero. Qe i vjen ne ndihme nje bythqiri dakort, qe çdo njeri ben ça te doje me bythen e vet, dhe ketu dakort. Po nuk eshte mire me perhap absurditete mbi personazhe historike te cileve nuk i ke mbajte pishtarin vete. Homoseksualet kane vite qe perhapin teori te tilla me perligj “krenarine” e tyre, me idene qe trimi i mire me shoke shume. Letersia homoseksuale te gjithe bythqire i nxjerr, nga Aleksandri i madh deri te Leonardo da Vinci, duke kalu nga Akili. Sepse per bythqirin te gjithe jane bythqire, siç jane per hajdutin te gjithe hajdute. Mire eshte mos perhapesh te tilla hipoteza se boll fake news po kemi.

  1. Shqupit iu mbyll goja edhe nga gruaja e Bilalit. Tani kuptohet qarte se trendy ne kete bote e do te jesh bytheshkyer per te bere perpara. Edhe kryeministri i serveve Brnabic eshte lesbike krenare dhe me sa duket Vucic e ka caktuar ne detyre per te mos lene vetem kryeministren shqiptare qe ka vene kurore me Bilalin. Keta mavite e antishqupit, a ka ndonje info se kur eshte konsumuar martesa e Bilalit me kryeministren.

 8. Paskan te drejt shqiptaret e kosoven qe i thon pederast. Epo duhet te ishe ne kete shqiperi zezen sterrosuren tone. Dhe te ecnit me ” reforma ” te medha perkrah liderit global dhe velines dhe gjithe kellirave” bisnesmen” shqipo. Yyyyttttt llum kafsh mjerane.

 9. Gazetari që i shtron pyetje të tilla fyese dhe provokuese një diplomati siç është edhe ky (Grenell), nuk është asgjë tjetër, veç se agjent i agjenturave të huaja, që qëllim të vetëm ka të përjashtoj nga jeta politike e Kosovës disa intelektualë, siç është Albin Kurti dhe Vjosa Osmani, e në anën tjetër, të promovoj kriminelë dhe vërasëse e analfabetë të skaduar në kohë dhe cilësi njerëzore. Në pamundësi që ta mundin Albin Kurtin, në sheshin e dijes dhe matjes së saj, para kandarit të popullit, atij po i përgatisin kurtha nga më të pa parat e dëgjuarat me qëllim të rikthimit dhe forcimit të kastës së vjetër politikoanalfabete e mjerane, që Kosovën e ka mbytur plot njëzet vjet në të gjitha segmentet e jetës shoqërore, ekonomike, arsimore, etike dhe politike, duke mos kursyer mjete e as metoda nga më çnjerëzoret që luhen e thuhen mbi këtë tokë. Përfaqësues dhe prezentues të tillë të medieve populli i Kosovës, do të duhej t`i injoronte plotësisht dhe të mos u përgjigjet atyre në ftesat për debate a vlerësim të ngjarjeve shoqërore e politike në vend. Dhe këta surogat m..i gazetarësh pastaj, do të bënin qejfe dhe analiza politike me vetëvehten. Zjarrit të këtyre ditëve i fryjnë edhe ata që kanë shkatërruar të ardhmen e rinisë kosovare tash e njëzet vjet dhe ndjekjen e tyre nga Kosova, që ka bukë e mundësi të panumërta që do ta krahasonin vendin tonë edhe me Zvicrën e super zhvilluar. Shkurt gazetaruc të tillë nuk i vyejnë askujt, madje as për t`i pëshurrur, sepse edhe urina ka vlerë më tepër se gazetarucët e tillë me “prapanicë“ dhe të pa fytyrë. Phuuu…

 10. Hahahah
  Un kisha kujtu qe te jesh bythqire, jo domisdoshmerisht e qin bythen, po je tip kurve e tip bythqiri
  Po ti qenke bythqire i kompletuar
  I paske te gjitha
  Ptuuu te qifsha robt
  Ik qiu tashi

 11. A qihet bytha apo bytha qin.kjo duhet sqaruar me Tv Kavaja.
  Shqiptaret kane dhembe te prishura dhe uri seksuale.,prandaj jane damaz.

 12. Ja te gjithe BythQirat komentojne kunder bythqirit qe te pakten e pranon ate qe eshte,por ju qe qiheni ne bythe neper bodrume partish hiqeni qe nuk jeni,rrace me te ndyre se ju nuk ka ne kete bote

 13. Qekir bythqiret sorosiane moren kontrollin e botes, njerezimi u shkaterrua. Njerez pa familje nuk mund te duan njere,it normale

 14. Kam respekt e mirenjohje per Ameriken , kurse Tramp po e shkaterron besimin e shqipetareve per Ameriken . Ky pederasti eshte dhe shefi i ineligjences , kjo tregon se cfar administrate ka Tramp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu