• |
ide | kryesore

Ulërima dhe brohoritje/ Çfarë po ndodh në burgun e sigurisë së lartë 313? (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Një situatë e pazakontë ka qenë mbrëmjen e kësaj të marte në burgun e sigurisë së lartë 313 në Tiranë. Të burgosurit janë dëgjuar të fishkëllejnë dhe të bërtasin nga dritaret e tyre. Në video dëgjohen thirrje “Rama ik!”, “Bravo…” dhe “Mbyte…”.


Nuk ka asnjë informacion zyrtar për atë që po ndodh atje. Këtë të martë është mësuar nga mediat se një i burgosur italian ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet fjalë për 42-vjeçarin e arrestuar si “bossi” i klanit mafioz Di Cosimo në Bari.


Kjo ndoshta ka shkaktuar panik te të burgosurit e tjerë. Në këtë burg të sigurisë së lartë mbahen brenda emra të njohur të botës së krimit. ©LAPSI.al


7 Comments

  1. Cpo ndodh valle???? Cte jene keto sokellima??? Ceshte ky burg?????Po ajo rama ik ??? I lutem lapsit ti lej urgjent te gjitha punet e tjera dhe te investigoj ca me tutje se u bem kurioz.

    1. S’ka pse investigon!
      Ne kemi shoket tane sipatrembur dhe vigjillente qe s’vene gjume ne si, si shou Taulant, shoqja Elisa, shoket Çuçi Braçe Ruçi dhe te gjithe ata me germen ‘ç’!
      Partija ua ka treguar vendin mikroborgjezeve….

  2. Ama krahasimi real që duhet të bëjë opozita e Sali Berishës dhe Lulzim Bashës është me vitin 2013, kur ata e dorëzuan pushtetin. Në atë vit Shqipëria ka qenë në vendin 102. Edi Rama e çoi nga 102 në 75, pra 27 shkallë më mirë. Sot e ka 18 shkallë më mirë se ata. Nëse opozita duhet të krahasojë veten me Edi Ramën, duhet t’i thotë faleminderit që e përmirësove Shqipërinë nga vendi 102 ku ta lame, në vendin e 84.Ha supen me lakuriq kinez o stalin namyti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *