• |
ide | kryesore

Milot Rashica, baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider
Milot-Rashica-658x411.jpg

Është bërë baba për herë të parë futbollisti Milot Rashica.
Bashkëshortja e tij Tina ka sjellë në jetë një djalë emri i të cilit është Tian.


Ka qenë vetë futbollisti që e ka ndarë lajmin e bukur në rrjete sociale, duke ndarë foto me partneren dhe bebushin në maternitet.


“Ëndërro gjëra të mëdha, djalë i vogël”- shkruan Miloti krahas postimit.

Çifti u kurorëzua me martesë në shtator të vitit që lamë pas dhe pas dy muajsh dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *