• |
ide | kryesore

Lajm i fundit/ Lëkundje tërmeti shkundin Tiranën dhe Durrësin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një lëkundje e fortë tërmeti u ndje rreth orës 22.23 të së hënës në Tiranë dhe Durrës.

Lekundja ka pasur nje magnitude 3.2 me epiqender ne detin Adriatik. 


Në përditësim…

No photo description available.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu