• |
ide | kryesore

Tavolina dhe karrige kokës, plas sherri ne Bllok

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sher masiv me karrige e tavolina në kokë është regjistruar mesditën në zonën e Bllokut. Disa të rinj janë përleshur me njëri tjetrin në një lokal te njohur në këtë zonë. Sherri ka nisur për motive të çastit ndërsa ka frikësuar klientët e lokalit por dhe kalimtarët që ndodheshin atje. Mësohet se më pas policia ka ndërhyrë për të ndaluar sherrin duke i shoqëruar në polici.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu