• |
ide | kryesore

Të gjithë kanë shtuar kile në karantinë, përveç kësaj aktore

-Instant, Paparazzi, Slider

Ndryshe nga shumica e popullsisë, aktorja e njohur Rebel Wilson nuk ka marrë kg, por i ka humbur ato gjatë karantinës.


Ajo sapo ka prezantuar në instagram ndryshim e saj drastik në peshë.


Wilson postoi disa fotografi teksa po qëndron në Australi ku vërehet edhe humbja e peshës dhe të shumtë ishin ndjekësit që e përgëzonin për ndryshimin e saj.

Rebel ka muaj që po dokumenton në Instagram udhëtimin e saj për humbje peshe. Gjatë muajve të vetë izolimit ajo ishte përkushtuar 100% ushtrimeve për humbje peshe.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.