• |
ide | kryesore

Plas sherri mes deputetëve të opozitës në Kuvend

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një moment tensioni është regjistruar në sallën e Kuvendit mes deputetëve të opozitës parlamentare. Deputeti Ralf Gjoni është parë të përplaset me deputetin Halit Valteri.

Në pamje duken kolegët e tyre Arlind Çaçani dhe Myslim Murrizi që përpiqen t’i ndajnë. Nuk dihen ende arsyet pse janë konfliktuar deputetët ndërkohë që kohët e fundit janë vënë re tensione mes tyre.


Pas incidentit, Valteri mori fjalën në foltore ku iu drejtua ministres Manastirliu me fjalët: “Keni vendosur matjen e temperaturës, por bëni edhe testin e intelektit dhe të idiotëve në këtë vend se kemi lloj lloj idioti dhe lloj lloj halabaku që nuk dinë se ça flet”. ©LAPSI.al

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu