• |
ide | kryesore

3 Comments

  1. Ore, po a ju lajmeroje fronti i PS qe boni kujdes me udhetimin se do bjere shi?

    C’fare K*** keni qe levizni nga shpaja?

    Perzotin qytetaret e Tirones dhe ato qe kane populluar tironen , JANE KA**busha ME ZILE!

    Shendet ti thuash , plac ju duket.

    Hec e te boj preokupi ky nastradin vend qe qelbet nga maja deri te gishti i fundit e kembes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.