• |
ide | kryesore

FOTO/ Transformimi i pabesueshëm i “kaubojsit”, nuk njihet më

-Instant, Arkiva, Pikante

Eduart Ndocaj hyri në skenën politike me nofkën “Kaubojsi”. Deputeti ndryshe, fitoi menjëherë zemrat e publikut, më shumë sesa për bindjet e tij në politikë, për tipin e tij të ndryshëm nga politikanët e deri më tanishëm.

Të gjithë e mbajmë mend imazhin e tij, me barkun e tij të rrumbullakosur, me disa kile mbipeshë, teksa përpiqej të kërcente në spektaklin “Dance with me”. Ashtu siç shihet edhe nga fotot, ish-deputeti tashmë ka një siluetë të re. Pas operacionit për të humbur peshë, ai tanimë shfaqet i transformuar, aq sa do të ishte vështirë të njihej.


Ndocaj, i cili prej vitesh jeton në Itali, tashmë ka ndërruar masën e tij, duke ardhur në një formë më të mirë. Natyrisht që humbja e beftë e peshës vjen pas ndërhyrjes që ai kreu në Itali. Bashkëshortja e tij, Valentina ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i tij.

31 Comments

 1. Qe kur lapsi ka filluar te merret me Sanço Pançen deputetin idiot qe Don Kishoti Rama e shperbleu duke i dhene nje vend ne parlament Ketij hajdarit me defiçenca te theksuara mendore vetem gomari i mungon.

 2. Bo.bo sa i shemtuar qe eshte me siguri ky nuk ka prejardhje Europiane, me ato mustaqe te zeza dhe koken katrore ky duket sikur ka ardhur nga Anadolli ose Iraku. Kaubojsi duhet te bej analizat ADN_se per te zbuluar rrenjet e familjes se tij.

 3. Ore ky kaubojsi sikur e mban veten per katolik dhe 100% race e paster ariane me kete fytyre prej mamluku ja ka kaluar edhe atyre me prejardhje nga Anadolli.

 4. Kaubojsi ka fytyre groteske qe te jep pershtypjen e nje njeriu me kufizime mendore. Nje njeri me nivel inteligjence qe le shume per te deshiruar dhe me iq zero keta jane deputetet qe perfaqesojne popullin tone. Kot nuk thone qe shqiptaret jane njerez me bisht.

  1. Pse me vjedh pseudonimin per te thene qe shqiptaret jane njerez me bisht or shok? Une ato gjera nuk i them jo per shqiptaret por per asnje.

 5. Propozoj qe ne zgjedhjet e ardhshme kaubojsin ta bejme kryeminister te shqiperise ose docent ne Akademine e Shkencave.

 6. Sperme e prishur ose produkt hibrid i kryqezimit te njeriut me kalin. Me siguri e ema e kaubojsit ka qene ne afsh ne ato momente dhe ne pamundesi te burrit duhet te jete mbarsur ne nje stalle kuajsh me hamshorin e tufes prandaj edhe tiparet e fytyres se tij i perafersohen shume veshgjatit.

 7. Hajd pra bojeni ju te lapsit shqipnin kur jeni kaq tzgjut . Apo dini vetem me shajt dhe me ofendu , . Kollaj osht me shajt dhe me degjeneru njerezit pa lidhje. Gazete zorraxhinjsh. Most t’rhem sumqirash . Kur ish Sala n’pushtet sboshit gek mek, tash ju erdhi goja nga toleranca e qeverise dhe democracys. Sumatriche gazete

 8. Ky personi me nick name Black Jack duhet te jete kaubojsi injorant me 4 klase fillore. Me siguri Samço Panço ka dashur per te pare popullaritetin e tij dhe se ç’fare mendojne njerzit per te por ku lexuar komplimentet ne adrese te tij ai thjesht i ka rene shkurt duke fajsuar gazeten lapsi.

 9. Ky dhe Nard Ndoka jane njishat e Shqiperise kandidat per çmimin nobel per idiotsi. Hahaha ç’fare gallate parlamentit shqiptar i duhen deputet dangall te tipit Ndoka e Ndocaj per estrade.

 10. Ky ishte ai tipi qe bleu me euro postin e deputetit por per nje kohe te shkurter se e shkarkuan shume shpejt per paaftesi.

 11. I paemer i ores 21:24
  Je i sakte shoku kaubojsi eshte pak i vonuar dhe si punojne kandelet. Hahahaha

 12. Keta deputetet katolik duke filluar nga Nard Ndoka, Lesh Preshi prej Mirdite dhe duke perfunduar te kaubojsi Ndocaj jane nje grup sharlatanesh komiko tragjik me arsim tete vjeçar perjashto ketu (cubin e Mirdites Lesh Persheshin me shkolle Skenderbegase) te cilet paguhen nga taksat e shqiptareve duke mos ber asgje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu