• |
ide | kryesore

Aksidentohet me motor, humb jetën 38-vjeçari në Mirditë

Lajme

Një aksident me pasojë vdekjen e një 38-vjeçari ka ndodhur pasditen e sotme në Rubik.

Sipas informacioneve paraprake, Xh.N., teksa drejtonte motoçikletën ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Për pasojë, gjeti vdekjen e menjëhershme.


Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Sot,rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë, drejtuesi i motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik , ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.
Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu