• |
ide | kryesore

Kënga më e dëgjuar e javës/ “Panorama” zbret nga froni “PP” të Mozzik

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Hitet e kësaj vere kanë qënë te shumta, gjithashtu dhe bashkëpunimet. Por jo të gjitha prej tyre arritën të kapin majat njëlohësisht të bëheshin më të dëgjuarat. Mozzik ka qënë një prej këngëtarëve i cili ka “rrëmbyer” top charter-at që pas publikimit të disa prej këngëve të tij. Por për këtë javë ishte Ardian Bujupi me Xhensila Myrtezajn ata të cilët zbritën nga froni Mozzik dhe Kidën. Këta të fundit numërojnë 15 milionë klikime që prej datës së publikimit ndërsa Xhensila dhe Ardian Bujupi numërojnë 7.6 milionë klikime për vetëm 1 javë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu