• |
ide | kryesore

Shpërthim në një makinë në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shpërthim me lëndë plasëse në një makinë në Durrës. Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit dhe është dëgjuar nga banorët e lagjes në rrugën “Ramazan Jella”, në qendër të qytetit.


Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.


Mësohet se në mjetin tip Renault me targa AA 301ZZ ka vetëm dëme të lehta materiale.

Pronari i mjetit kur ka shkuar të marrë makinën ka parë dëmtimin e shkaktuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu