• |
ide | kryesore

Dalin fotot e dasmës së Songul

-Instant, Paparazzi, Slider

Vetëm një natë më parë, aktorja e njohur Songül Öden, i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni private me biznesmenin e njohur Arman Bıçakçı. Edhe pse ishte një ceremoni pothuaj e izoluar dhe me një rreth të ngushtë të ftuarish, mediat i kanë siguruar ato pak foto, të cilat kanë nisur xhiron e rrjetit.


Pas pothuaj 4-vjetësh bashkë, Songul dhe Arman i kanë premtuar njëri-tjetrit dashuri të përjetshme në prani të një rrethi shumë të ngushtë dëshmitarësh.

Aktorja është ulur në tryezën e martesës me biznesmenin e njohur Arman Bıçakçı, i cili ka preferuar që lidhja e tyre të mbetet hermetike dhe asnjëherë nuk ka dashur të flasë publikisht për të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu