• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Elbasan-Peqin, një grua humb jetën, tre të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident tragjik ndodhi mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Peqin, ku nga përplasja e dy makinave humbi jetën një grua dhe lënduan tre të tjerë.


Sipas policisë, ka ndërruar jetë 43-vjeçarja G.I. banuese në Kuçovë, Berat


Shkak i aksidentit mësohet të jenë bërë reshjet e dendura të shiut të cilat kanë nisur gjatë orëve të para të mëngjesit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu