• |
ide | kryesore

Krimi në Pogradec/ 44-vjeçari tentoi të vrasë të bijën 15 vjeçe, por ndërhyri gjyshja

Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje shokuese vijojnë të zbardhen nga Pogradeci, pas krimit të tmerrshëm të ndodhur mbrëmjen e kaluar, ku djali i preu fytin të ëmës.

Të afërmit e viktimës Firdes Çekiçi kanë deklaruar per news 24 se sherri në familje ka nisur për telefonin e vajzës së autorit të krimit.


Të afërmit janë shprehur se autori 44-vjeçar, Olsi Çekiçi, ka dashur të vrasë të bijën 15 vjeçe, për shkak të telefonit, por ka ndërhyrë e ëma e tij për të mbrojtur mbesën.

Pikërisht këtu ka nisur gjithçka dhe ka përfunduar me vrasjen tragjike të të moshuarës, ndërsa 15-vjeçarja, që ka parë gjithë ngjarjen, ka njoftuar policinë dhe është larguar nga banesa me biçikletë.

Ndërkohë, sot familja ka hapur dyert e mortit për të përcjellë në banesën e fundit të moshuarën Firdes Çekiçi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu