• |
ide | kryesore

Krahasimi po çmend rrjetin/ Veliaj iku i bardhë dhe u kthye me ngjyrë nga karantina

-Instant, Lajme, Të fundit

Ky virus ka pësuar shumë mutacione por askush nuk ka thënë se mund të ndikojë në pigmentin e lëkurës. Ndaj një ngjyrë e lehtë që ka marrë Erion Veliaj gjatë ditëve të karantinës është e pashpjegueshme dhe ka habitur popullin e rrjeteve sociale, sepse kryetari i Bashkisë duhet të qëndrontë në shtëpi, i detyruar me ligj, për të mos e përhapur koronavirusin.

është e pamundur të mos dallohet diferenca në ngjyrë, në foton më sipër që është nga të fundit kur Veliaj nisi karantinës dhe atë kur sapo njoftoi se kishte dalë negatv nga testi i tamponit. Ndoshta mund të ketë qenë efekti i rrezeve në ballkon, ndoshta.


19 Comments

 1. Po pse more karat e lapsit nuk kane ballkon apartamentet ku mund te behet banjo djellie ?

  Dilluan lajmet per gomeret keta debilat e lapsit.

  Shif kur te dalin tani gomeret dhe te pellasin .

 2. Është bërë e modës të “sëmuren” me korone keto figurat publike, kështu “pandemia” bëhet më e besueshme. Dhe ky tip mashtruesi ka mutacion permanent, e ka koronen në trutë e kokës.

 3. Problemi eshte po e zuri vertet korona si do justifikohet ky apo do behet rasti pare ne bote qe do ta zeri dy here korona.

 4. Ka pas rradhen…!!!
  Seriozisht ! Nuk ka “mutation” qe bie ndonje gja pozitive tek keto lloje Qeniesh…!!!
  Jemi te denuar te jetojme me keto lloje Q…!!!
  Mjerim!

 5. O ti “Lajm per :gomeret” qe si duket dhe nga arsyetimi je vete i tille, ne ke ballkon nxihesh koke e kembe kur je i semure se ky do ishte zbulimi shekullit. Nuk paska pas rrace me te ndyre se ju rilindasit mavi, sepse dhe kur ju kapin gafil ne cdo gje e mohoni sy per sy. E thashe dhe dje ne nje koment qe ky mashtrues i peshtire nuk ka pas Covid por ju shmang vajtjes ne gjyq me Ylli Ndroqin thone gojet e liga

 6. Qenka nxire ne ballkon monstra!?!?!?!
  Me temperature 38-40,me dhinbje koke,me kolle e me diarre paska nxire trupin kurva ?!?!?!
  Qofshi ju rilindas e ju te lehte nga mendja qe as 1/2 e saj nuk u funksionon ?!
  Keni pare 2 te njellojte qe kane kaluar covid 19-ten ne Shqiperi ?!Asnje monstra!
  Ky lloj plehu qe vrau Ardit Gjoklen,genjen pafund,me 100 %ka qene ne plazh,mbase ne Maldive apo Dubai,me ato zuzkat e gazetarise qe merr me vete dhe ju hani ate qe thote funderrina e fundi i qytetarise ne kete vend,erion velia nga ura Vajgurore,o zot i madh ?!?!

  1. Nese themi se virusi eshte vete ky vemje prape nuk perben çudi .
   Une mendoj se eshte virusi qe ka frike se mos infektohet nga kjo vemje me fytyre njeriu .

 7. Erion Veliaj tregoi perkujdesjen e Mjekut Perlat Kapisyzi(me emër dhe mbiemër),te Ogertës, Albanës,
  Eugenës e Almës nga ISHP,si edhe infermiere Adelinës, si dhe insistimin ditor të shokut Gramoz për t’iu
  bindur profesionistëve!
  31.7.2017.Kreu i Qeverisë, Edi Rama gjatë një takimi në kryeministri me të gjithë drejtuesit e spitaleve
  në vend, u ka kërkuar këtyre që të japin dorëheqjen brenda 24 orëve.Vendimi Ramës ka qenë selektiv,
  sepse disa drejtorë kan shpëtuar.Bëhet fjalë për drejtorin e Spitalit të Traumës Gjovalin Bushi, drejtorin
  e spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi” Perlat Kapisyzi dhe drejtorin e Qendrës Spitalore Universitare
  “Nënë Tereza” Enkel Joti

 8. Nga shpella e abaz aliut ke dale ti mavi bq ?!Doli ne top tani e tha kam ndenjur ne ballkon,hahahahahahahaha !Me simptomat e Covidit as edhe nje rrote .ari nuk e ha qe eshte nxire ne ballkon,plehu ?!?!Ju po,besojeni,funderrina !
  Si ju rilindas socialiste nuk ka globi te dyte,as qe ua ndjen se late nam duke vjedhur por edhe ndyresiren na e shisni si kristal !???
  Ndersa per komente dhe se si keni perfunduar po e shikoni çdo dite ne sondazhe,keni ngelur nje tufe qelbesash qe as minjte nuk do ua leshojne vendin nga kazanet e plehrave,atje do perfundoni.

 9. sepse opozita është zhytur në mediokritet dhe me nivelet e Gaz Bardhit është disa shekuj larg intelektualizmit elitar të Ben Blushit.
  – sepse në thelb kjo s’është strategji as e opozitës dhe as e Lulzim Bashës por hakmarrje personale e Sali Berishës pas një emisioni serial që Top Channel realizoi për famijen “Haklaj”
  – sepse axhenda opozitës është shndëruar në menu e halleve familjare të Sali Berishës. Ndonse Lulzim Basha hesht, i gjithë arsenali i Partisë private të Berishës është orjentuar kundër familjes Blushi.
  – sepse vetëm Berisha nuk njeh as Kanun dhe as të drejtë zakonore por kërcënon në familje çdo kënd që e sheh rrezik për familjen e tij si mesazh mafioz: “Mos u merr me familjen time, sepse të pret i njëjti fat.
  Thënë troç dhe shqip: Sali Berisha futi metodën e denigrimit dhe sulmeve në familje dhe jetën private ndaj çdo kundërshtari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu