• |
ide | kryesore

FOTO/ Del në gjyq mësuesja e martuar që kreu marrëdhënie me nxënësin 15-vjeçar

Arkiva, Lapsi Leaks

Një mësuese e martuar që kreu marrëdhënie seksuale me një 15-vjeçar në një fushë dhe i dërgoi atij foto lakuriq në Snapchat dhe të cilat më pas u përhapën në të gjithë shkollën, ka dalë këtë të mërkurë para gjykatës në në Buckinghamshire të Britanisë së Madhe.


Kandice Barber, 35 vjeç, gjithashtu dyshohet se i tha djalit se ajo mund të ishte shtatzënë me të pasi kishin bërë seks në një mbrëmje sportive të shkollës së mesme. Berber i tha policisë llogaria e saj duhet të jetë hakuar dhe ka mohuar akuzat e ngritura. Drejtori i shkollës së saj tha se e kishte zbuluar ngjarjen kur ishte informuar se foto topless të mësues qarkullonin në shkollë.


Prokurorët thanë se mësuesja e kishte marrë të riun në makinën e saj dhe e kishte çuar në një zonë të izoluar ku ajo kishte bërë seks me të. Mësuesja ishte takuar edhe më vonë me djalin dhe i kishte dërguar atij foto të saj topless, të cilat më pas u shpërndanë gjerësisht në shkollë. ©LAPSI.al

Teacher Kandice Barber denies sex offences against pupil - BBC News Boy 'who had sex with married teacher' denies threatening to expose her  actions - Mirror Online Married female teacher, 35, 'had sex with pupil, 15, in field and sent him  topless pic on Snapchat' Married female teacher asked for 15 year old pupil's Snapchat then had sex  with him in field court hears - Global247News All the News, All the Time

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu