• |
ide | kryesore

Shoferi i ambulancës përdhunon 19-vjeçaren me Covid

Arkiva, Planet

Një vajzë 19-vjeçare dyshohet se është përdhunuar nga një shofer ambulance gjatë rrugës për në spital pasi ajo ishte pozitive për Covid-19.


Ajo thuhet të jetë sulmuar nga shoferi 29 vjeç, në Pathanamthitta të Keralas në Indi, të shtunën në mbrëmje.


I riu u arrestua të dielën dhe policia tha se ai nuk kishte marrë as certifikatën para se të punësohej si shofer. Sipas Daily Mail, shoferi raportohet se është me precedentë penalë në të shkuarën. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu