• |
ide | kryesore

Veliaj sulmon Ylli Ndroqin: Kam bashkëjetuar me piranjat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj ka komentuar në një intervistë në emisionin “Real Story” në “News 24” mbi mbylljen e “Ora News”. Ai ka sulmuar pronarin e këtij televizioni Ylli Ndroqi.

“Kjo punë më ka bërë që të bashkëjetoj me piranjat. Unë e njoh këtë ambient toksik. Unë refuzoj që të mbështes një kulturë, që bazohet mbi fyerjen dhe degradimin personal. Unë i di këto gjëra, nuk jam naiv.


Nuk kam asnjë problem me njerëz që ofrojnë optikë negative. Unë s’kam kontakte me njerëz nga bota e krimit. Kur zbuloj se dikush ka problem të rënda me ligjin, normalisht nuk kam lidhje me të.

Ka pasur persona të krimit të organizuar që kanë dashur të influencojnë në Bashki, por nuk ia kanë dalë dot. Ne si PS kemi një frymë pozitive. Sot ka bashkëpunim të madh mes qeverisë dhe bashkisë. Ndërsa, opozita nuk ka lidhje me realitetin shqiptar. Një PS e fortë është një Shqipëri e fortë”, – tha Veliaj.

9 Comments

  1. LAL DHJERI I PERDOR ,KOL SALLAKUN SKYPE,CARLO BOLJA BOLINON DHE YMER GELBAZEN SI LETRA HIGJENIKE thotë:

    LAL DHJER IK SE PO TE PRET YMER GELBAZA KELLIRA DHE CARLO BOLJA BOLINO PER TA FUTUR LLAPEN NE BYTH

  2. Vetem piranja rri me piranja. Vete deshe te behesh piranja. Luftove bazen tende (socialiste) qe te besh piranje. Por aty te pemet poshte bashkise nje pale pranga po tunden. Jane fiks masa per duart e tua te ndryra me hajdutllek dhe gjak.

  3. Ti je nje plehre! Le te themi qe dikush i cili eshte investitori nr. 1 i projektit te Kopshti Zoologjik me ka thene qe kur sulmoje Nano me Mjaftin se nje dite do te beheshe kocke e forte ne PS dhe ai biznesmen edhe pse ishte me PD eshte pas futjes tende ne Politike. Mos te flas dhe per prirjet e tua seksuale qe i di shume mire gjithsesi bythen e ke tenden. Thjesht mos neperkemb me njeri se je fyerje per njerez dinjitoze qe i keni percmuar ne Shqiperi dhe promovoni vetem analfabetet qe ju servilosen. Je shume i peshtire, dhe po ta dish kush jam do me sulmoje me c’te mundje keshtu qe e kuptoj Ylli Ndroqi qe pasi ka bere shume per ju po ja fusni shume keq! Tipike goditje komunistash nga ata me te ndyret se komunizmi ka patur dhe burra me kellqe!

  4. Ti je piranj.ti je nje bythqir qe je ne ate vend fale sorros kufomes.nuk ke stof gangsterri ti!!je nje kurv e kaq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu