• |
ide | kryesore

Dua Lipa, pjesë e albumit të Miley Cyrus

-Instant, Paparazzi, Slider

Kengetarja Dua Lipa do të jetë pjesë e albumit më të ri të Miley Cyrus, të titulluar “She is Miley Cyrus”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dua për ndjekësit duke e konfirmuar për “The Edge”.“Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por jo. I kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”.Pjesë e albumit është dhe kenga më e re e Miley-it ‘Midnight Sky’


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu