• |
ide | kryesore

Elvana Gjata nuk ka drojë të tregojë atë që nuk duhet (fotot)

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Megjithëse tashmë të gjithë e dinë se nga i vjen pasuria Elvana Gjata nuk ka drojë ta tregojë bujshëm atë. Ajo së fundmi ka befasuar me fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram ku nuk ka nxjerre ne pah vetëm format e tonifikuara. Ajo duket se po i kalon pushimet në një jaht luksoz për më tepër me rrob banje dhe kapele chanel qe vetëm ato kushtojnë rreth 1 mije euro.


 


8 Comments

 1. I lumte vegla atij dashnorit te kesaj
  Se i vrau maloket si miza, i futi edhe me shumice ne burg, edhe pronat qe bene me kokaine do ua marrin brenda apo jashte ligjit. Rrezik edhe biznesin e miellit do ua zere o vete o ndonje mik i tij,
  Edhe ai bredh me jaht. Paska qene i forte puftja.

   1. U ofendove per ket cingijen qe qihet me trafikante e i duket vetja beyonce lopez etj.

    E keni zakon ju lejla lejlat ta shisni

 2. Pussy pussy dude , the magic of life . Troy u shkatrru vetem prej pickes se Helens guys . Nuk do shume menje me u kuptu , make money and have funn 👉👌💦💦💦

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu