• |
ide | kryesore

Bebe Rexha gati bashkëpunimin me reperen amerikane

-Instant, Paparazzi, Slider

Bebe Rexha është duke na sjell një këngë surprizë me Doja Cat dhe mendohet se kënga do të titullohet ‘Baby I’m Jealous’.
Biker babe: The five-foot-three singer wore a reworked Ed Hardy shirt as a minidress that had affixed safety pins and chains for an edgy look

Baby I’m Jealous: Bebe Rexha, 31, and Doja Cat, 24, shoot the music video for their song Baby I’m Jealous in Los Angeles on Wednesday. The two singers donned 70s inspired wardrobe for the shoot, and the song will reportedly be the first single off of Bebe’s upcoming 2021 album
Dy yjet me famë botërore u panë të mërkurën në skenë ndërsa ishin veshur me veshje të veçanta të frymëzuara nga vitet ‘70.
Shqiptarja është fotografuar me një jumpsuit argjendi me një rrip të bardhë në formë luleje dhe një jakë diamanti.


Në sheshxhirim ishte edhe i dashuri i shqiptares, kineasti Keyan Safyari.
Dyshja u shfaqën për herë të parë bashkë të kapur përdore në muajin mars, por askush nuk dinte asnjë detaj për partnerin e Bebes. Kjo është romanca e parë që këngëtarja e bën publike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu