• |
ide | kryesore

Tirana e përmbytur, bllokohen rrugë e mbyllen biznese (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Reshjet e shiut me intensitet të lartë gjatë natës, kanë sjellë përmbytje të kryeqytetit. Shumë rrugë kryesore në Tiranë janë mbuluar nga uji, duke e bërë të vështirë, madje edhe të pamundur qarkullimin e automjeteve. Situata ka qenë e njëjtë në disa prej rrugëve kryesore në Tiranë, si ajo e “Elbasanit”, “Rruga e Kavajës”, Rruga e Durrësit”, “Don Bosko”, “Myslym Shyri”, dhe “Rruga e Barikadave”. Përtej propagandës së Erion Veliajt për investime dhe ndërhyrje, është fakt se Tirana përmbytet vazhdimisht sa herë ka reshje shiu.


4 Comments

  1. Do t’ia u boj Lali Eri Tironen, shume ma te lundrueshme se Venecia.
    Puna vazhdon Tirona Kryeqytet Boterore e Permbytjeve Dimerore.

  2. Në një postim në rrjetet sociale, Kulluri shkruan se procesi skandaloz i “përzgjedhjes së kandidatëve”, është prova që tregon planin e Lulzim Bashës, për të shkatërruar PD-në.

    “Partia Demokratike qe drejtoi rrezmin e komunizmit ne 1990 detyron kandidatet per “kandidate per deputete” te nenshkruajne nje deklarate te tipit kinez maoist gjate procesit te perzgjedhjes!

    Perbetime komuniste si keto vetem kandidatet per anetar partie te PPSH-se mund te kene bere ne Shqiperi! Nje turp per ata qe e kane perpiluar dhe ofruar per nenshkrim atyre qe ende besojne tek ky lidership “idiot”! Fatkeqesisht nuk mund tu vesh asnje emer tjeter!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu