• |
ide | kryesore

FOTO/ Humb jetën në aksident 10-vjeçari shqiptar në Itali, babai në gjendje të rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Petritoli, Fermano në Itali. Një fëmijë shqiptar vetëm 10 vjeç ka humbur jetën teksa ishte në makinë me babanë e tij, i cili ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Fermos.


Tragjedia ndodhi pak para mesnatës së djeshme. Babai, një 40-vjeçar me banim në Itali për shumë vite, po ngiste një makinë “Fiat Panda”, por për shkaqe ende të panjohura humbi kontrollin e mjetit i cili përfundoi duke u përplasur në një mur dhe më pas u përmbys.


Nga përplasja fëmija doli nga makina duke ndërruar jetë, ndërsa babai ishte i bllokuar mes airbag-ëve të makinës. Zjarrfikësit e Fermo dhe personeli mjekësor shkuan në vendngjarje, por çdo përpjekje për të shpëtuar jetën e fëmijës ishte e kotë. ©LAPSI.al

TRAGEDIA SULL'ASFALTO Pauroso schianto con l'auto: muore un ragazzino,  gravissimo il padre (Le Foto) | Cronache Fermane Il padre finisce contro un muretto con l'auto e si ribalta: muore un  bambino di 10 anni - Il Mattino.it TRAGEDIA SULL'ASFALTO Pauroso schianto con l'auto: muore un ragazzino,  gravissimo il padre (Le Foto) | Cronache Fermane TRAGEDIA SULL'ASFALTO Pauroso schianto con l'auto: muore un ragazzino,  gravissimo il padre (Le Foto) | Cronache FermanePetritoli: bambino muore sul colpo in un incidente stradale Petritoli: bambino muore sul colpo in un incidente stradale Petritoli: bambino muore sul colpo in un incidente stradale

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu