• |
ide | kryesore

Jordyn Woods flet për puthjen me Tristian Thompson: Më ndryshoi jetën

-Instant, Paparazzi, Slider

Jordyn Woods ka folur së fundmi në një intervistë me Natalie Manuel Lee rreth puthjes me Tristian Thompson.


Në shkurt të vitit 2019  ne media u diskutua tradhëtia e Tristan Thompson me  Jordyn, atë kohë shoqja e ngushtë e Kylie Jenner .Pas kësaj shoqëria e saj me familjen Kardashian-Jenner mori fund,  si  dhe lidhja e Tristian me Khloe Kardashian. Jordyn ka treguar në interviste  se është  e lumtur për gjithçka ka ndodhur:“Jam e lumtur që u bëra kjo që jam sot falë gjithë situatave që kalova. Ishte shumë për familjen time, familjet e tjera, miqtë dhe në 1 milion vjet nuk do kisha kurrë qëllim t’i bëja keq atyre që dua”.Woods pohoi se e përjetoi keq gjithçka dhe se ndihej sikur ishte vetëm dhe pa asnjë njeri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu