• |
ide | kryesore

Del VIDEO e vrasjes së 2 kosovarëve në Serbi

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka shkuar në 2 numri i viktimave nga një sulm me armë në një agjenxi turistike në Novi Pazar të Serbisë. Viktimat janë pronari i agjencisë turistike “Selo Tours” nga Prishtina dhe baxhanaku i tij.


Ata mbetën fillimisht të plagosur, por ndërruan jetë në spital. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së enjtes. Policia thotë se sulmin me armë e ka bërë një person ende i paidentifikuar deri tani.


Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të. Më poshtë shihni pamjet nga vendi i ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.