• |
ide | kryesore

Melania Trump flet për infektimin me Covid-19:Ndihesha shumë e lodhur

-Instant, Paparazzi, Slider

Melania Trump ka folur së fundmi rreth infektimit të saj me Covid-19.


Përmes një postimi në faqen zyrtare të Shtëpisë së Bardhë ka treguar rreth simptomave që ka patur.“Ishin minimaliste, por më goditën të gjitha në të njëjtën kohë. Kisha dhimbje trupi e kokë, kollë dhe ndihesha shumë e lodhur”, u shpreh ajo.Melania tregoi se nuk ka shkuar në spital por u vetëizolua dhe nuk ka përdorur ilace thjesht është ushqyer shëndetshëm. Gjithashtu ajo zbuloi se është infektuar dhe djali i tyre 14-vjeçar, Barron. Zonja e Parë ka rrëfyer se Barron nuk kishte simptoma dhe se tani është shëruar.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu