• |
ide | kryesore

6 raste të reja me COVID-19 në Sarandë, 5 prej tyre kontakte të një taksisti

Lajme, Të fundit

Prej 273 rasteve të indetifikuara sot, 6 prej tyre ishin në Sarandë dhe 1 në Delvinë.


5 prej këtyre rasteve mësohet se janë kontakte të një shoferi taksie në Sarandë dhe të një rasti në Borsh, të evidentuar më parë të infektuar.


Rasti i 7 është një ish-zyrtareje tashmë në pension.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu