• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr VIDEON: Si mund të kthehet OSHEE në një organ policor

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha është kundër mënyrës se si po vilet gjoba për ata që nuk respektojnë mbajtjen e maskës. Në një postim në Facebook, Berisha thotë se OSHEE nuk mund të përdoret si një organ policor.


Ish-kreu i qeverisë ka publikuar një video kur policia gjobit një qytetar me 3 mijë lekë të reja. Polici i kujton atij se gjoba do të kalojë direkt te fatura e dritave dhe nuk ka asnjë komision se ku mund të bësh ankimim.


“Vetem ne narkoshtetin e Edvin Droges mund te ndodhe nje turp i tille! Perdoret OSSHE si organ policor. Turp e faqe e zeze!” – shkruan Berisha. ©LAPSI.al

Vetem ne narkoshtetin e Edvin Droges mund te ndodhe nje turp i tille!Perdoret OSSHE si organ policor. Turp e faqe e zeze! sb

Publiée par Sali Berisha sur Dimanche 18 octobre 2020

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu