• |
ide | kryesore

Të rinjtë e LRI-së grupohen përpara universitetit Politeknik

Lajme, Të fundit

Gjimnazistët e LRI-së janë mbledhur sot përpara UniversitetitPoliteknik për të thënë fjalën e tyre në lidhje me situatën politike në vend dhe angazhimin në këtë forcë politike.


Një moment është vërejtur një grupim i ngjeshur i tyre në një kohë kur distanca sociale është një kusht i rëndësishëm për parandalimin e përhapjes së virusit të COVID-19.


Këtë e tregojnë edhe pamjet më poshtë.

 

1 Comment

  1. I lumtë gjimnazisteve qe çohen për situatën e ndyrë politike, te gjithë duhet te ngrihen!

    Ja dhe xhevahiri tjetër i lapsit:

    “Një moment është vërejtur një grupim i ngjeshur i tyre në një kohë kur distanca sociale është një kusht i rëndësishëm për parandalimin e përhapjes së virusit të COVID-19.”

    … O lapsi jeni bërë fletushke e qeverise. Shumë mirë e bejne njerzit që rrinë afër, neve jemi qenie shoqërore dhe tjetra është se qeveria i ka frikë grumbullimet, prandaj pompojne me forcë “distancimin social” që përkthehet ne përçarje të popullit. Dhe sa për përhapjen e virusit, jane rrugë te tjera qe ai perhapet, po kete gjë kurrë s’keni për t’a kuptuar, sepse propaganda qeveritare/mediatike ju ka bllokuar trutë. Ku jane vdekjet masive qe u thanë se do ndodhnin?? Ju kanë hedhur trutë e gomarit…. Dhe sa për nje ide shihni ato avionët që hedhin pluhur të bardhë nga qielli që të filloni të kuptoni!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu