• |
ide | kryesore

Përplasen dy automjete në aksin Korçë-Bilisht, plagoset rëndë një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në aksin Korçë-Bilisht. Dy automjete janë përplasur dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Belorta.


Përplasja ka qenë e fortë duke shkaktuar dëme të shumta materiale dhe një i plagosur rendë. I plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit të Korçës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu