• |
ide | kryesore

Qeshi se i foli Edi Rama/ Shoqërohet në polici gruaja në Tiranë

-Instant, Kryesore, Lajme, Të fundit

Teuta Baçi ka qenë duke dalë nga puna, pranë Kalasë së Tiranës, kur ka parë Edi Ramën t’i flasë në rrugë. Pasi nuk e ka dëgjuar kryeministrin se çfarë i thoshte, ajo e ka kaluar me një të qeshur. por fill pas këtij reagimi ka përfunduar në komisariat.


Skenari i denjë për vende totalitare ka ndodhur vërtet në Tiranë, sipas gazetares  së Top Channel, Anila Hoxha. Hoxha ka publikuar pjesë nga një dokument nga raporti i policisë, ku përshkruhet me detaje çfarë ka ndodhur.


Gazetarja e ka shoqëruar me një status në rrjetet sociale dokumentin që ka publikuar:

Nje 45 vjecare me inicialet T.B, perfundoi per pak ore ne komisariatin numer 1 me urdher te gardes, pasi keta te fundit e konstatuan duke qeshur e per kete arsye sipas tyre, ajo po prishte rendin dhe qetesine publike. Madje akoma dhe me teper.
Burimet zyrtare me thone se ngjarja – ka ndodhur ne daten 15 tetor ne kryeqytet, ne rrugen Fuat Toptani ne oren 20.10. Mes personave qe kane dhene deklarate nuk eshte vetem gruaja qe u shoqerua dhe u pyet, por edhe polici i patrulles qe shprehet se ;
– une nuk kam konstatuar qe kjo femer te prishte qetesine publike.
“Por ate e solli punonjesi i
Gardes se Republikes ‘ shpjegon si deklarues qe tregon rrethanat e hetimit oficeri D. D.
Historia e pabesueshme ” e qeshjes se ndaluar” shtjellohet akoma me teper me rrefimin e vete gruas qe qeshi.
‘ Isha duke dale nga puna qe ndodhet ne Kalane e Tiranes dhe pashe kryeministrin, ku pasi ai tha dicka qe une nuk e degjova mire , qesha me ze te larte”.
Ne keto momente policia e zene ngushte nga kerkesat e Gardes per ta shoqeruar kundravajtesen, e shoqeroi per veprimet e para hetimore ne komisariatin numer 1. ‘ Femra ne momentin qe na i dorezoi punonjesi i gardes nuk kishte maske ne fytyre dhe ne keto rrethana u aplikua gjoba ndaj saj” deklaron oficeri i cili fillimisht mesohet te kete hezituar dhe per tju bindur gardes ka kerkuar ta kryeje shoqerimin pak minutesh te gruas qe qesh . Polici thotë se ka kerkuar nje sherbim ne te cilin duhet te merrte pjese ne aksion edhe nje oficere femer.
Kjo qe sapo shkrova nuk eshte anektode. Ka ndodhur vertet ne mes te Tiranes dhe raportohet pikerisht keshtu ne shkresat zyrtare. Teutes i kushtoi e qeshura nje xhiro ne polici.

22 Comments

 1. Nga na u poftis nje qelbesire e tille, bir krimineli e larve diktatori! Pas kesaj paranteze disavjecare Shqiperia duhet ri perkufizoje mire objektivat e saj dhe te mos lere qe nje person i till te votohet !

 2. Te ben pershtypje, te pakten, qe nje gazetare e TopChannel te Ben Blushit te denoncoje kete rast cmendurie totalitarizmi…..

 3. cikli i PD ka përfunduar. “PD është e vetmja parti në Eurpoën Perëndimore, ose në civilizimin normal që ka gazetë të vetën, që sulmon për interesat e saj kundërshtarët. Mendo çfarë nuk është thënë për Azem Hajdarin në atë gazetë. Çfarë nuk është thënë për mua që e kam themeluar atë gazetë. Çfarë nuk është thënë për Gramoz Pashkon, hajdut, agjent etj. Partia Demokratike e ka mbyllur ciklin e vetë. Ajo duhet te ndahet, duhet të humbë identitetin e egërsisë së saj”

 4. O te qifte gardisti nga mallakastra, pastaj ti gardistin. Ky quhet nderzim, o i paemer, fshatar komunist.
  Duhet edhe lali, i jep lezet aktit.

 5. Delirant i sëmur psiqik.Ndalohet të qeshësh të shikosh, tipike diktatori që ka kthyer tashmë diktaturën.Nuk e di nëse janë bërë pishman ata njerëz që e votuan!!!!!

 6. OR YMER KY GREG KRISTAQ RAMA ESHTE DJELI I EDI RAMES APO VELLA I EDI RAMES?! thotë:

  YMER GELBAZA KELLIRA DHE CARLO BOLJA BOLINO MOS SHKRUANI KETU TE LAPSI.al OR ZAGAR TE TREDHUR DHE PAGUAR NGA EDI RAMA DHE ORGANIZATA

 7. Une them kushdo qe eshte ne rruge apo miting te ketij diktatori te qeshi e perqeshi me te madhe. Keshtu duhet turperuar ky turpi I vendit

 8. Nuk merret vesht kjo pune! Timonieri Ramapo puno nate-dite si e si ti beje njerezit te qeshin e kur njera qesh, e kap policia?
  Une e Edi Rama nuk dijme gja per kete, do ta kete ba ai Llesh a Lleshaj si dreqin e ka, me kok te vet.

  1. E tha gazetarja e Top Channel , plasi syte e lexo dokumentin. Le qe ca them dhe une, ju vetem sufllaqe dini te hani e ti beni blowjob Edi Ramazonit.

 9. …bo bo bo bo bo sa rende ka vajtur kjo
  pune … po pse duhet te qeshte ajo … çi duhet te beje propagande dhe agjitacion kur del nga puna …

 10. Hipokrizia e neveritshme peshtirosese e ” gazetareve” . Statuset…. o Zot….vetwm mos na thuj qe te ka ardh keq aman…se volla.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu