• |
ide | kryesore

Lushnje/ Banesa digjet e tëra nga flakët, shpëtojnë gjyshja dhe mbesa

-Instant, Lajme, Të fundit

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Golem, Lushnje. Gjatë momentit të flakëve në banesë kanë qenë vetë gjyshja dhe mbesa ndërsa pjesa tjetër e familjes ishin jashtë.


Ato shpëtuan pa dëmtime ndërsa banesa e tyre u dogj e tëra. Policia dhe zjarrëfikësja mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe bën të mundur shuarjen e zjarrit. Deri më tani nuk dihet shkaku i flakëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu