• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni çfarë i bën Uzuni Juventusit: beratasi festë në Torino

-Instant, Sport, Video

Uzuni luajti pak minuta në Hungari kundër Juventus sa për të bërë debutimin, por nga minuta e parë luan për herë të parë në Allianz Stadium të Torinos ku lë gjurmë menjëherë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare dhe i Ferencvaros ka shënuar përballë Juventus golin e avantazhit për hungarezët. Beratasi ka finalizuar një kundërsulm brilant duke ndëshkuar kampionët e Italisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu