• |
ide | kryesore

Katy Perry: Shtiresha si Zooey Deschanel që të hyja në klubet e natës

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Katy Perry është komentuar shpesh në media për ngjashmërinë fizike me aktoren Zooey Deschanel.


Së fundmi në një intervistë Katy rrëfeu se shpesh herë e ka përdorur këtë gjë në benefitin e saj. Këngëtarja ka zbuluar se kur ishte 18 vjec, shtirej si Zooey që të hynte në klubet e natës.“Në atë kohë të gjithë më thonin se dukesha si ajo. Por më duhet të pranoj, kur shkoja në klubet e natës, nuk kisha para dhe as vëmendje, kështu që shtiresha sikur jam Deschannel”, u shpreh Perry.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu