• |
ide | kryesore

MEMET PIKANTE/ Plas gallata pas darkës së ministrave në Dubai

-Instant, Arkiva, Pikante

Pas publikimit të darkës së disa prejk ministrave të qeverisë së Edi Ramaës në Dubai kanë qenë të shumta MEME-t ironizuese në rrjetet sociale.


Më poshtë disa prej tyre.


Image may contain: 2 people, text that says 'ZBULOHET PALA PRITESE' Image may contain: 1 person, meme and text Image may contain: text that says 'Edi Rama @ediramaal Darka e Dubait ka ka qene nje takim pune me mikepritesit princin Mohamed Alabbar. Darka eshte paguar nga princi i mirenjohur i Dubait. Ato resorante ndodhen atje dhe tek Nusreti na nderuan por kur te te vije princi ne Shqiperi ne do e çojme tek Ismet Shehu Cereni e provuar mishin e kecit. te 04:39 PM 09 Jan Twitter for iPhone' Image may contain: 1 person, sunglasses Image may contain: 1 person, text Image may contain: one or more people and people sitting Image may contain: 2 people, people sitting and text Image may contain: one or more people and text Image may contain: 1 person, text

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu