• |
ide | kryesore

Lavazhieri i shkatërroi Ferrarin, Marchetti nuk e prish zemrën: “Ka gjëra më të rëndësishme në jetë”

-Instant, Sport

Të cosh Ferrarin për ta larë dhe ta gjesh të shkatërruar: kjo ishte aventura e shëmtuar që i ndodhi Federico Marchetti. E megjithatë, portieri i Genoas e ka marrë në mënyrë filozofike, pa e prishur zemrën dhe duke buzëqeshur në rrjetet sociale: “Më vjen shumë keq për atë që ndodhi, falë Zotit askush nuk u lëndua dhe ky është lajmi më i rëndësishëm. Gjërat e këqija të lexuara deri më tani më kanë befasuar e uroj të mos e lexoj më, besoj se vlen tjetër gjë në jetë”. Në timonin e Ferrari 812 Superfast, në të vërtetë, ishte punonjësi i lavazhit që humbi kontrollin e automjetit në momentin e përplasjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu